adults barefoot under the blanket


Zastanawiamy się wciąż jak znaleźć tego jedynego, ale nie zapominajmy, że mężczyźni też myślą tak o nas. Czego szukają u kobiet? Prezentujemy podstawowy przewodnik po wymaganiach jakie potencjalny partner stawia swojej partnerce. To 10 cech, których każdy mężczyzna szuka u swojej kobiety i chociaż niektóre mogą się w dzisiejszych czasach wydawać anachroniczne wcale takie nie są. Zastanówcie się dobrze, czy nie tak właśnie chciałybyście być traktowane i postrzegane? Z szacunkiem, miłością, zaufaniem. Zapraszamy do lektury i komentarzy oczywiście!

Kobieta powinna mieć swoje własne życie

Czyli – zacznij dbać o siebie, zwróć uwagę na swój osobisty styl i znajdź czas, żeby spędzić go z rodziną i najlepszymi przyjaciółmi. Szukaj przygody podróżując, nie żałuj sobie przyjemności – od zajadania się pysznym deserem po spacer w parku w słoneczny dzień (albo i deszczowy). Twój partner nie chce być jedyną treścią twojego życia. Podsumowując – nie czekasz na faceta tylko po to żeby wreszcie poczuć, że żyjesz.

Ona nigdy nie wykonuje pierwszego kroku

Nad tą kwestią debatować można bez końca, ale nasza rada jest prosta. Kobieta nigdy nie powinna zabiegać o mężczyznę. To on powinien inicjować i planować randki. Chociaż kłócić się to może z dzisiejszymi wyemancypowanymi poglądami kobiet, powód jest prosty. Jeśli kobieta jest zawsze tą stroną, która wydzwania, stara się, organizuje spotkania, to nigdy nie będzie wiedziała, czy on rzeczywiście jest nią zainteresowany, czy może tak jest mu po prostu wygodnie nastek.pl. I jeszcze jeden powód – specjalnie dla feministek, które wszystko chcą brać w swoje ręce – czy nie uwłacza to godności kobiety uganiać się za facetem? Owszem, czasem trzeba pomóc szczęściu, ale najlepiej robić to dyskretnie i tylko na początku. Potem – niech to on się stara.

Jest seksowna, ale nie wulgarna

Oznacza to coś innego na początku związku niż później. Na początku zalotów kobieta nie powinna wypowiadać żadnych jawnie seksualnych komentarzy. Jeśli flirtuje to przez dotyk zdecydowanie bez podtekstów seksualnych, czyli np. położenie dłoni na ramieniu. Kiedy związek nabiera powagi, publiczne okazywanie sobie uczuć jest bardziej stosowne. Wtedy można już pobawić się stopami pod stołem w restauracji.

Ona czeka na seks

Tak, rewolucja seksualna przybyła już dawno temu i niewiele osób spodziewa się dziś spowitych bielą, niewinnych panien młodych. Jednak seks jest nadal ważnym krokiem dla wielu par. Kobiety często nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo zmienia on dynamikę związku. Podczas uprawiania seksu kobiety wydzielają hormon oksytocynę, który według niektórych badaczy sprawia, że znacznie zbliżają się do partnera w sensie psychicznym. Jeśli wejdziemy do sypialni zbyt szybko, może okazać się, że zbyt wiele obiecujemy sobie po związku, który poza sypialnią prawie wcale nie istniał https://pl.wikipedia.org/wiki/Erekcja_(fizjologia). Wtedy mężczyzna przerażony naszymi oczekiwaniami ucieka. Trudno dokładnie określić kiedy nadchodzi ten właściwy moment, ale możemy przyjąć, że trzeba dać sobie co najmniej miesiąc na intensywne poznawanie się, spotkania, itd., zanim zdecydujemy się całkiem odsłonić przed naszym nowym mężczyzną.

Ona powinna w delikatny sposób pokazywać, że jej zależy.

Nie chodzi tu o to, że musisz na stałe zacząć gotować regularne posiłki, robić pranie, prasowanie, itd. Chodzi o to, żebyś chciała wykonywać drobne rzeczy, które sprawią, że on zobaczy, ze tobie zależy i że zwracasz uwagę na jego indywidualne potrzeby. A on powinien robić to samo dla ciebie.

Powinna zawsze wspierać swojego partnera

Pomóż mu w dobraniu odpowiedniego stroju, niech dobrze się prezentuje przed szefem. Śmiej się z jego dowcipów i pozwól lśnić w ważnych dla niego momentach. Oczywiście, jak poprzednio, on powinien tak samo wspierać ciebie.

Niech nie tworzy niepotrzebnego ciśnienia

To bardzo ważny punkt. Mężczyźni mają szczególną awersję do jakiegokolwiek nacisku. Dlatego kobiety powinny unikać ciągłego wydzwaniania czy mailowania do partnera wiele razy dziennie, lub co gorsza przemycania planów na przyszłość. Najlepiej w ogóle ze swojego słownika całkiem wyrzucić to słowo na M (małżeństwo).

Partnerka nie akceptuje kłamstwa, od nikogo

Porządna kobieta nigdy nie akceptuje złego zachowania pl.wikipedia.org. Faceci szanują kobiety, u których wiedzą, że im się nie upiecze. Jeśli on wie, że czeka go kara za poważne przewinienie jak np. zdrada, będzie cię bardziej szanował i jest zdecydowanie mniej prawdopodobne, że to zrobi. Powinnaś również zdecydowanie nie umawiać się z żonatymi, tymi którzy mają już dziewczynę (skoro zdradza ją, to skąd wiesz, że z tobą tak nie postąpi, to naprawdę bardzo źle wróży na przyszłość) czy z kimkolwiek kto psychicznie czy fizycznie znęca się nad tobą. Kropka.

Dobra kobieta zawsze wybiera dobrego mężczyznę

To oznacza, że powinnaś szukać kogoś, kto jest szczery i na kim mozesz polegać. Musi cię dobrze traktować. Jeśli mówi, że coś zrobi to rzeczywiście tak jest. Rycerskość wcale nie umarła. Dobre maniery to podstawa. Ważne jest również żebyście mieli podobne poglady na pieniądze. Chociaż mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają to jednak skąpcy powinni się dobrze zastanowić zanim zdecydują się na związek z zakupoholikami.

Ona wie, że miłość to podstawowy element równania składającego się na udany związek.

Nic dodać nic ująć. Po prostu musisz poczuć to ‚coś’.

Rate this post