keton malinowy na odchudzanie


Owocowe diety odchudzające wiodą prym wśród wszystkich sposobów zrzucania zbędnych kilogramów. Jeśli na dodatek lubisz maliny to ta dieta jest stworzona dla ciebie.

Keton malinowy to substancja powszechnie stosowana w przemyśle spożywczym i perfumeryjnym. Istnieją dwa rodzaje ketonu: sztuczny i naturalny, i to właśnie ten drugi znajduje zastosowanie w odchudzaniu.

TA CUDOWNA SUBSTANCJA REDUKUJE APETYT I SPALA TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ

Polifenole zawarte w malinach potrafią niszczyć wolne rodniki, które odpowiadają za procesy starzenia oraz rozwój niektórych chorób, w tym tych nowotworowych https://pl.wikipedia.org/wiki/G%C5%82%C3%B3d. Keton korzystnie wpływa również na wzrok oraz na obniżanie poziomu cholesterolu. Posiada także właściwości przeciwzapalne,  przeciwgorączkowe oraz obniża ciśnienie krwi. Maliny zawierają witaminy B, C, E, tym samym korzystnie działając na naszą odporność a zawarty w nich potas, z kolei reguluje gospodarkę elektrolitową naszego organizmu.

Kolejnym plusem ketonu jest to, że chroni on wątrobę przed otłuszczeniem, ma właściwości przeciwnowotworowe oraz stymuluje organizm do podnoszenia temperatury i zwiększania ciśnienia krwi, co przyśpiesza metabolizm komórkowy, tym samym przyśpieszając redukcję wagi pl.wikipedia.org.

KUPUJĄC KETON MALINOWY NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA JEGO JAKOŚĆ

To od należytej dbałości przy procesach produkcyjnych zależy, czy keton będzie miał swoje właściwości odchudzające. Należy również uważać, by nie dać się oszukać i nie kupić przypadkiem tego drugiego, przemysłowego ketonu, wykorzystywanego w przemyśle spożywczym.

Jedna tabletka z naturalnym ketonem zawiera równowartość zdrowotną 100 kg malin pl.wikipedia.org. Wystarczy już 100 mg ketonu, by cieszyć się zdrowiem i redukować wagę. Warto więc poświęcić trochę czasu i środków, by zainwestować w siebie, np. za pomocą naturalnego ketonu malinowego, choć oczywiści na rynku jest wiele innych dostępnych środków na odchudzanie i każdy powinien wybrać taki, który najbardziej mu odpowiada.

Rate this post