orgasm control opinie cena gdzie kupic


Co to Orgasm Control?

W serii Orgasm Control znajdują się 3 produkty:

Orgasm Control (suplement diety) – łączy w sobie grupę 13 ziół oraz witaminy i minerały. Docelowo kuracja ma przedłużyć stosunek seksualny, ale również kontroluje i umacnia erekcję, wspomaga ośrodkowy układ nerwowy przynosząc tym samym lepszą wydolność organizmu. Jedna tabletka to bardzo wartościowa kompozycja składników: bukwica lekarska, burak, cayenne, czeremcha późna, dzięgiel chiński, gotu kola, jeżówka purpurowa, kola błyszcząca, lucerna siewna, lukrecja gładka, prawoślaz lekarski, rdest wielokwiatowy, sarsaparilla oraz żeń-szeń syberyjski. Te składniki nie tylko dbają o bodźce seksualne, wpływają również na stan skóry członka oraz na ogólne samopoczucie. Tak bogaty skład ma gwarantować skuteczność środka w każdym calu xtrazex opinie.

Orgasm Control Spray – posiada w swoim składzie wyciąg z dziurawca zwyczajnego oraz wyciąg z owsa prawdziwego. To przede wszystkim spray pielęgnacyjny ale do jego głównych właściwości zaliczane jest neutralizowanie bodźców odbieranych podczas pieszczot i stosunku.

Orgasm Control+ Gel – ten preparat ma przynieść ochłodzenie i efekt zmrożenia dla penisa w erekcji, co zapewnia zawarty w żelu mentol. Takie działanie pozwoli na dłuższy stosunek i intensywne doznania https://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%BC%C4%85danie.

Producent zapewnia, że sam suplement przynosi widoczne i zadziwiające efekty. Jednak najlepiej łączyć stosowanie preparatu z sprayem i żelem.

Rate this post